...VOJPujmeZADARMO! GARANT PROJEKTU: TKR Jašek, s.r.o.

Informace pro domácnosti

Projekt VOJP.cz nabízí hlasové služby od roku 2005. Název této služby byl odvozen přesmyčkou z názvu protokolu VoIP (Voice over Internet Protocol), který tato služba využívá pro svou existenci. Služba je provozována na datových linkách sítě ValachNet.cz a partnerů, které počítají s přenosem hlasových dat. Chceme především zajistit kvalitní hlasovou službu, abychom si po telefonu dobře rozumněli. Pro domácnosti máme připraven tarif VOJP A+ ve dvou variantách podle způsobu účtování hovorného.

Tarif VOJP A+, úroveň Kredit

Koncový uživatel získá až 2 veřejná telefonní čísla, hrazená formou předplatného (kreditu). Kredit je sledován pro každé číslo zvlášť a je možné jej navýšit bezhotovostním převodem na účet provozovatele, nebo hotově v sídle provozovatele služby. Volací kredit lze přenášet pouze mezi dvěma přidělenými telefonními čísly. Hovorné do placených destinací je odečítáno průběžně.

Tarif VOJP A+, úroveň SOHO

Řešení pro zákazníky, kteří potřebují od 2 do 8 telefonních linek a nebo vlastní malou pobočkovou telefonní ústřednu. Dostupnost rozšířených funkcí, jako je např. přímá provolba, kaskádové vyzvánění, blokování hovorů atd. je dána možnostmi uživatelem vlastněné malé pobočkové telefonní ústředny. Hovorné do placených destinací je vyúčtováno zpětně za uplynulý měsíc formou faktury - daňového dokladu.

Možnosti připojení

  • Telefonní zásuvka na odběrném místě u uživatele, možnost připojení běžného analogového aparátu (port FSX) nebo varianta pro náročného uživatele prostřednictvím digitálního telefonního přístroje ISDN (port ISDN-BRI).
  • SIP účet, možnost připojení IP telefonu nebo přes program spuštěný v počítači (softwarový SIP klient) nebo třeba v mobilním telefonu jako aplikaci.

Výhody služby

  • velmi nízké paušální platby
  • možnost sledování nákladů online pomocí webového rozhraní
  • možnost přenesení stávajících telefonních čísel (nutno předem prověřit)

Dokumenty ke stažení

Vzor smlouvy Televize-Internet-Telefon
Ceník VOJP - domácnosti, SOHO (nedílná soucást smlouvy)
Všeobecné podmínky (také nedílná soucást smlouvy)